Dzisiaj uczniowie klasy II i III wzięli udział w pełnym emocji wyjeździe szkolnym na paintball do Gniszewa. 🎯
Była to świetna okazja do integracji, zdrowej rywalizacji, współpracy w drużynie i aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. 🤝
Po pełnych adrenaliny rozgrywkach przyszedł czas na wspólne ognisko, rozmowy i odpoczynek w dobrej atmosferze. Oczywiście uczniom towarzyszyła nieodzowna przyjaciółka spotkań przy ognisku – „polska kiełba”! 😉🔥
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, pozytywną energię i wspólnie spędzony czas, a nauczycielom za inwencję organizacji wyjazdu i opiekę. 😊

