Trzeci, ostatni wycieczkowy dzień z okazji kończącego się roku szkolnego uczniowie klasy II i III spędzili aktywnie i blisko natury! 🌿🚣♀️
Wyruszyliśmy na spływ kajakowy malowniczą trasą z Wojtala do Czarnej Wody. Była to świetna okazja do integracji, odpoczynku i podziwiania piękna Borów Tucholskich. ☀️🌲
Nie zabrakło dobrej energii, współpracy, uśmiechów i odrobiny wodnych wyzwań! 💪😄 Po zakończonym spływie przyszedł czas na wspólne ognisko z kiełbaskami, które było doskonałym zwieńczeniem tego pełnego wrażeń dnia. 🔥🌭
Kajaki po raz kolejny pokazały, że najlepsze wspomnienia tworzą się wtedy, gdy jesteśmy razem. 🚣♂️💙
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę! 👏
Aktualności
Maj 2026
08:05
