27-28 maja odbył się jubileuszowy XXX Pomorski Festiwal Poetycki im. ks. Janusza St. Pasierba. Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie recytatorskim, a także w wyjątkowym spotkaniu z poetą Wojciechem Kassem.
Do konkursu stajemy – jak zawsze – nie po nagrody, ale po to, by wzbogacić siebie i powiedzieć coś ważnego światu. Poezja ks. Pasierba po raz kolejny swoją głęboką mądrością i czułością przybliżyła nas do Słowa i Światła.
Życzymy sobie i wszystkim uczestnikom Festiwalu pięknych owoców tego spotkania.
📸: A. D.
Aktualności
Maj 2026
08:05
